Начало Спорт 3 златни, 1 сребърен и 4 бронзови медала за СК „Бойни спортове“...

3 златни, 1 сребърен и 4 бронзови медала за СК „Бойни спортове“ от турнир по джудо в София

img_0728

На 17 и 18 декември в София се проведе международен турнир по джудо „Олимпия 2005“. В него взеха участие 20 отбора от 6 държави с над 400 състезатели.

Клуб „Бойни спортове“ от Панагюрище взе участие с 9 състезатели и се представи повече от отлично. Равносметката е 3 златни, 1 сребърен и 4 бронзови медала.

При най-малките, Спартак Кеков в категория 38кг., завоюва своя първи златен медал, като по патя към него спечели 4 срещи с ипон. На 55кг. Алкивиадис Ставридис отново стана шампион, с което продължава да трупа колекцията си от златни медали. В категория до 36 кг. Дарина Куртева зае 3-то място, Георги Динков в категория 50 кг. завоюва сребърен медал. Румен Хаинов с много добро представяне остана пети. При по-големите състезатели Ивелин Танковски 38кг., Виктор Танковски 42кг.  се завърнаха с бронзови медали. При девойките Донка Русева се завърна с бронзов медал. Йоана Пишмишова стана шампионка като се бори в по горна възрастова група и в друга категория.