Начало Спорт Оборище II и Вихър (Ветрен) завършиха с равенство от 2:2

Оборище II и Вихър (Ветрен) завършиха с равенство от 2:2

В динамичен мач от 14 кръг на “А” ОФГ отборите на Оборище II и Вихър (Ветрен) завършиха при резултат от 2:2.

Домакините от Панагюрище започнаха по-активно и откриха резултата с гол на Велко Балабанов, но гостите от Ветрен успяха да изравнят, а малко по – късно вкараха и втори гол, така първото полувреме завърши при резултат 1:2.

След почивката панагюрци се активизираха и изцяло доминираха на терена до края на мача. С попадение на Георги Георгиев от Оборище резултатът беше изравнен на 2:2.

Домакините на няколко пъти имаха възможност да обърнат резултата в своя полза, но малшансът им попречи да стигнат до победния гол.

След днешната среща Оборище II остава на седмо място във временното класиране на “А” ОФГ.

Следващата  среща на панагюрския тим ще бъде на 25 ноември с Родопи 1921 (Козарско).