Начало Спорт Следим на живо: „Оборище“- Панагюрище – „Велбъжд“ – Кюстендил 1:1

Следим на живо: „Оборище“- Панагюрище – „Велбъжд“ – Кюстендил 1:1

След по-малко от 30 минути на стадион „Орчо Войвода“ ще бъде дадено началото на срещата между отборите на „Оборище“ -Панагюрище и  „Велбъжд“ – Кюстендил.

ПИА ще следи онлайн срещата, която е I кръг от есенния полусезон в Югозападната „В“ АФГ. Очаквайте, както винаги, първо при нас всички по-интересни моменти от мача.

Минути преди началото, вижте стартовия състав на Оборище:

Дебърлиев, Райков, Минков, Узунов, Стойков, Андреев, Н.Иванов,  Маркес, Младенов, Георгиев, Нетов.

Съдия: Вангел Вангелов – София

Около 500 души  ще наблюдават срещата на стадион „Орчо Войвода“.

Тече 30-та минута от началото на срещата. Оборище контролила играта. За съжаление имаме и доста пропуски – на Стоян Георгиев, Ели Маркес, Дани Младенов. Заради засада бе отменен гол на Андреев.

32 минута – греда за Велбъжд

35 минута – Оборище открива резултата 1:0 – Георги Нетов след центриране на Маркес

Начало на втората част

48 минута  – жълт картон на Максим Стойков

51 минута  – невероятен пропуск на Младенов, който успя да се откъсне и бе сам срещу вратаря

55 минута – пропуск на Нетов

70 минута – смяна в състава на Оборище – на мястото на Андреев влиза Ники Манчев

72 минута  – втори жълт картон за Максим Стойков, Оборище остава с човек по-малко.

Продължават атаките на Оборище към вратата на гостите, но до момента без резултат.

75 минута – Денис Стоилов влиза на мястото на Стоян Георгиев

82 минута – пропуск на Денис Стоилов, сам срещу вратаря

87 минута – гостите изравняват 1:1

Край на мача – Оборище – Велбъжд 1:1