Начало Спорт Две победи и една загуба за ХК Панагюрище

Две победи и една загуба за ХК Панагюрище

На 28 октомври започна първенството на "Б" РХГ ЖЕНИ. Турнирът се игра в гр.Гълъбово с участието на Панагюрище, Хасково, Сливница и Гълъбово.В първия си мач отборът на Панагюрище се изправи срещу отбора на Сливница. През цялото време нашият отбор водеше в резултата и победи с  23:18 /14:8 на полувремето/.Вторият мач бе срещу силния отбор на Хасково, допълнително подкрепян и от съдиите. Първото полувреме завърши 12:9 за хасковлийки. Второто полувреме панагюрки заиграха много силно, но един гол не стигна за изравняване и мача завърши 24:23 за Хасково.В третия мач панагюрки разгромиха отбора на домакините с резултат 30:20 /16:10 на полувремето /.За Панагюрище се състезаваха: Елена Чолакова, Стефка Цветанкова, Петя Цветанкова, Диляна Пърлева, Надежда Шилева, Йорданка Тодорова, Ивайла Панайотова,Тотка Дойкинова,Екатерина Табанджова, Ангелина Симеонова.