Начало Препоръчани Оборище завъртя 0:0 срещу Витоша (Бистрица)

Оборище завъртя 0:0 срещу Витоша (Бистрица)

Оборище завъртя 0:0 срещу Витоша (Бистрица) на своя „Орчо войвода“ в среща от 6-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След ремито си панагюрци сложиха край на серията си от пет поредни шампионатни победи. Отборът на Борислав Кьосев е втори в класирането с актив от 16 точки и само на 2 от лидера ФК Кюстендил.

В ситуацията и двата тима създадоха по два добри шанса, като Оборище удари греда чрез Божидар Христов през първото полувреме.

Освен това гол на Антон Славчев от домакините бе отменен в 70-ата минута заради засада.

Тимът на панагюрци все още има най-добрата защита в групата със само едно допуснато попадение за шестте кръга до момента, заедно с Банско, чийто тим също има един допуснат гол./Football 24.bg