Начало Спорт Децата на „Оборище“ паднаха с 1:6 от ЦСКА в Белово

Децата на „Оборище“ паднаха с 1:6 от ЦСКА в Белово

10357240_10152171055076911_7609568462931154983_nДецата на ФК „Оборище“ загубиха мачът от първия елиминационен етап на държавното първенство. В Белово те паднаха от ЦСКА с 1:6. Момчетата излязоха стъписани и първата част завърши 3:0 за „червените“. В началото на второто полувреме Георги Арбалиев намали, а след това съотборниците му сътвориха две-три добри атаки. В крайна сметка обаче ЦСКА вкара още три попадения. Излязохме малко стъписани от името на ЦСКА. Освен това противниците ни бяха само набор 1999, а при нас момчетата са с година-две по-малки. В тази възраст това е изключително важно. Превъзхождаха ни и физически. Сигурен съм, че догодина ще изглеждаме много по-добре. Поздравявам момчетата за всичко, което направиха тази година, заяви след мача треньорът Илия Новаков – младши.