Начало Спорт Оборище разгроми Левски (Карлово) с 4:0

Оборище разгроми Левски (Карлово) с 4:0

IMG_0726

Отборът на Оборище победи с 4:0 като домакин състава на Левски (Карлово) в днешната среща от 27-ми кръг на Втора професионална лига.

“Воеводите”, водени от тандема Велевв/Жотев, бяха по – добрият отбор на терена, контролираха мача през цялото време и не бяха затруднени за постигането на категорична победа над съперника си.

Резултатът бе открит в 11-тата минута от Георги Нетов. Това беше единственото попадение в първото полувреме, макар че играчите на „Оборище“ създадоха множество положения пред противниковата врата.

Вторият гол дойде в 60-тата минута, а като голмайстор за втори път се разписа Нетов. Само 6 минути по-късно Парнаров, който влезе на  мястото на Сандов, наниза третия гол във вратата на карловци. Айтов оформи крайния резултат от 4:0 в 88-ата минута.

След този мач Оборище е 11-и с 33 точки.