Начало Препоръчани Достойно представяне на ОСК“Панагюрище“ в турнира по джудо за деца

Достойно представяне на ОСК“Панагюрище“ в турнира по джудо за деца

На 19.11 в гр. Панагюрище за трета поредна година се проведе турнир по джудо за деца организиран от ОСК“Панагюрище“ по програма „Децата и спортиния клуб“ на Министерството на младежта и спорта.
Състезанието беше изключително силно с участието на 21 клуба.В отборното класиране първото място зае отбора на „Хаджи Димитър“ – Сливен, втори се класираха „ЦСКА“, а третото място зае клуба на“ Кодокан“.
Състезателите на ОСК“Панагюрище“ се представиха на ниво.
Николета Петрова, Ивомир Стоянов и Спартак Кеков завоюва сребърните медали в категориите си. Трети се класираха Симеон Петков, Стилиян Куруджиев и Николай Марински.
При девойките Виктория Чардакова се окичи с златен, а Мария Юрукова зае третото място.