Начало Препоръчани Оборище победи с 1:4 Септември София ΙΙ (ВИДЕО)

Оборище победи с 1:4 Септември София ΙΙ (ВИДЕО)

Оборище победи с 1-4 Септември София ΙΙ в мач изигран в с. Герман.

Още в 4-тата минута Васил Тачев асистира на Георги Кременлиев ,който отки резултата. В 29-тата минута Васил Тачев отбеляза много красив гол със странична ножица за 2-0. В 34-та минута Георги Нетов отбеляза от дузпа. В 44-та минута Оборище остана с човек по-малко след втори жълт картон на Божидар Зелямов.

В 66-та минута Георги Даканин върна едно попадение за Септември, след изпълнение на ъглов удар и няколко рикошета в наказателното поле на гостите.

В 69-та минута Септември останаха с 10 човека, след като Криситян Иванов получи втори жълт картон за симулация.

В 83-тата минута Георги Кременлиев сложи край на интригата, след индивидулен пробив и силен удар от наказателното поле. Оборище изпусна още няколко положения с Иван Георгиев , Георги Нетов и Васил Тачев.

Отличен мач за хладнокръвния съдия Йото Гарабедов.