Начало Препоръчани Оборище прегази Костинброд с 5:2

Оборище прегази Костинброд с 5:2

Оборище постигна втора поредна победа на сметката си, след като разби с 5:2 гостуващия ОФК Костинброд на  “Орчо войвода”.Това се случи в мач от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Момчетата на Борислав Кьосев – Боце направиха най-добрия си мач от много време насам, а над всички бе нападателят Петко Петков, който наниза цели четири попадения.

След успеха си панагюрци са 18-и с 23 точки, а техният противник е 15-и с 25 точки.

Срещата започна фантастично за домакините и до 23-ата минута резултатът вече бе 3:0 след три попадения на мощния таран Петко Петков, който след почивката вкара още един гол за 4:0.

Последва почетен гол на Стефан Методиев от състава на Костинброд, но Георги Божилов вкара за 5:1 в полза на панагюрци.

До самия край на мача гостите вкараха още един гол чрез Калоян Бонев.

Източник: football24.bg