Начало Препоръчани Оборище с победа с 3:1 срещу на ЦСКА 1948 III

Оборище с победа с 3:1 срещу на ЦСКА 1948 III

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 3:1 след обрат срещу отбора на ЦСКА 1948 III на своя стадион “Орчо войвода”. Гостите бяха дошли изцяло с доста млади момчета и опитът на домакините си каза думата.

Срещата бе от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига.

В 19-ата минута гостите от София откриха чрез Васил Димитров, който бе изведен зад защитата и от близка дистанция успя да реализира.

До почивката резултатът остана непроменен, но след това панагюрци се активизираха.

Точно минута след подновяването на играта Лионел Матадос отправи много хубав удар от малък ъгъл към далечната греда и топката се отби в нея и след това влезе в мрежата.

В 49-ата минута пък Алексей Георгиев бе намерен прекрасно в наказателното поле и от близка дистанция се разписа за пълния обрат.

Три минути преди края с хубав удар от близо Николай Замфиров оформи крайното 3:1 за Оборище.