Начало Спорт 11-годишните ни хандбалистки са втори в зона Тракия

11-годишните ни хандбалистки са втори в зона Тракия

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На 7 май в зала Арена Асарел ХК „Панагюрище“ бе домакин на заключителният етап от зоналното първенство за 11-годишни момичета в зона „Тракия“.

В първата среща малките панагюрски хандбалистки се наложиха убедително над Хасково с резултат 19:4.  Втората среща бе срещу водача във временното класиране -Свиленград. През първото полувреме отстъпихме с два гола, а второто полувреме панагюрските момичета изравниха играта, но края на срещата бе даден при резултат 16:14 за Свиленград.

Така с една победа и една загуба Панагюрище остана на второ място в зоната за тази възрастова група. Всички състезателки получиха сребърни медали и отборна купа.
Състав: Стела Скачкова,Габриела Попова,Адриана Иванова,Стиляна Футекова,Антония Кроснарова,Елеонора Пашова,Иглика Драганова,Таня Шикерова,Кристияна Предьова,Антония Раленекова,Ева Дионисова,Мануела Грамчева.

Треньорите благодарят на  децата за добрата игра   и на  родителите за подкрепата и съпричастността.