Начало Препоръчани Оборище с поражение с 2:1 от Миньор (Перник)

Оборище с поражение с 2:1 от Миньор (Перник)

Снимка: Архив

Оборище претърпя поражение с 2:1 като домакин на Миньор (Перник) в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Отборът ни прекъсна серията си от три поредни победи и е с 33 точки, а за перничани, които вече си гарантираха промоцията във Втора лига, този мач бе просто за престиж. Тимът на от Перник е лидер с 81 точки след успеха си.

И трите гола в мача паднаха след почивката. Дидо Христов даде аванс на гостите след асистенция на Мишо Орачев, а Петко Петков изравни за панагюрци.

Отново Христов бе точен за Миньор десетина минути преди самия край на мача, след като Веско Васев успя да се възползва от грешка на Стенислав Георгиев – Дзенгата и изведе съотборника си сам срещу вратаря, а той не сгреши.