Начало Спорт 8 медала за СК „Топалов“ от международен турнир по джудо в София

8 медала за СК „Топалов“ от международен турнир по джудо в София

За пета поредна година спортен клуб Локомотив (София) проведе международен турнир по джудо в спортната зала на едноименния комплекс.
Състезатели от България, Гърция, Сърбия, Македония и Белгия се бориха в 6 възрастови групи. Надпреварата бе съфинансирана по Програма за развитие на детско-юношеския спорт на Столична община в подкрепа на инициативата „София – Европейска столица на спорта през 2018 г.”
В състезанието се включиха общо 792 участника от 55 клуба.
СК „Топалов“- село Бъта спечели  един златен, два сребърни и пет бронзови медала. 8 деца загубиха в спор за бронза и останаха на 5 то място.
В крайното класиране от всички възрасти момчета и момичета клубът завърши на 11 място.
„Благодаря на всички малки лъвчета и лъвици за смелостта и желанието за победа, за силната воля и страхотните борби. Честито на победителите, а на изгубилите браво и не спирайте да се трудите, успехите ви очакват!!!“, написа треньорът Коста Топалов в социалните мрежи.