Начало Препоръчани Три шампионски титли за „Бойни спортове“ от Международен турнир по джудо

Три шампионски титли за „Бойни спортове“ от Международен турнир по джудо

С три златни, един сребърен и един бронзов медал се завърнаха състезателите на „Бойни спортове“ от Пловдив

На 2 и 3 ноември, в зала „Олимпиада“ в Пловдив, се проведе Вторият международен турнир по джудо, организиран от СК„Аякс“.  В надпреварата се включиха 25 отбора. СК „Бойни спортове“ – Панагюрище взе участие със седем състезатели.

Шампион до 50 кг при момчетата стана Ивомир Стоянов, второ място за Християн Борджуков в категория плюс 60кг. Пето място за Ивайло Дерменджиев в категория 38 кг.

При юношите младша възраст Спартак Кеков стана шампион в своята категория 55 кг. Със злато се окичи и Георги Динков в категория плюс 66.

При юношите старша Ивелин Танковски завоюва бронзов медал в категория 60 кг. Георги Динков се класира пети.

Момчетата се бориха мъжки, доволен съм от представянето ни, коментира треньоът Александър Фръгов.