Начало Препоръчани Децата на „Пан Волей“ със злато и сребро от коледния турнир в...

Децата на „Пан Волей“ със злато и сребро от коледния турнир в Белово

Злато спечели първият отбор на „Пан Волей“, вторият смесен отбор завоюва сребро

Днес в Белово се проведе Коледен турнир за деца до 12 години.

С първо място, златни медали и купа се окичиха момичетата от първия отбор на „Пан Волей“. Те победиха безапелициозно отборите на „Хебър“ Пазарджик и „Марица“ Белово с по 2:0 гейма.

Вторият смесен отбор /момичета и момчета/ загуби от момчетата на „Марица“ Белово с 0:2 гейма, но спечели втория си мач срещу втория отбор на момичетата на домакините и така станаха втори в тяхната група и спечелиха сребърните медали.

„Браво деца, вие показахте голямо израстване..и резултатите са налице!
Искам да благодаря на всички родители, които ни подкрепиха финансово!Без тяхната помощ децата нямаше да отидат на турнира!“ – заяви треньорката на малките волейболисти Росица Ангелкова.