Начало Спорт Бихме Банско, вратарят Христов с комоцио

Бихме Банско, вратарят Христов с комоцио

Победа с 2:1 записа "Оборище" в днешната си контрола срещу "Банско". Мачът се игра на стадиона в Кочериново днес от 14.30 часа при силен вятър. Всъщност срещата не завърши заради сериозен инцидент в 85-та минута, когато банскалии върнаха един гол. Христов е откаран н болницата в Благоевград, като вероятно става дума за комоцио.

Панагюрци започнаха по-добре като в 24-та минута Мишо Михайлов ознаменува завръщането си с гол от 25 метра. До края на първата част двата тима си размениха по още две голови ситуации. През втората част панагюрци продължиха да атакуват и в 65-та минута покачиха резултата. Това стори Алек Манолов, който вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Деян Борисов.

В отбора се завърна и Георги Кременлиев, който игра като ляв бек. Дебют отдясно на защитата направи Станислав Петров, който обаче получи два жълти картона. На негово място влезе Парпулов, тъй като по договорка между треньорите изгонените имаха право на смяна.

Следващата контрола е на 6 февруари в Разлог срещу местния "Пирин".

Съставът на "Оборище": Христов, Петров, Г. Иванов, Еленкин, Кременлиев, Н. Иванов, Манолов, Нетов, Г. Василев, Михайлов, Стоев /Момчилов, Борисов, Калпаков, Парпулов, Чилингиров/.