Начало Препоръчани Ботев (ПД )допусна обрат срещу Берое

Ботев (ПД )допусна обрат срещу Берое

98
0

Ботев загуби  като гост на Берое с 2:1. Жълто-черните поведоха с попадение на Стивън Петков в 78-та минута, но допуснаха пълен обрат само в рамките на 2 минути.

Двата отбора изиграха поредния интересен и драматичен мач помежду им. Двубоят започна предпазливо и равностойно, но постепенно домакините се активизираха и в 36-та минута Алкан не уцели вратата от 3 метра след корнер, изпълнен от Цонев.

През втората част футболистите на Берое натиснаха още повече и пропуснаха две отлични възможности в началото. Камбуров изведе Цветко, който в шутира от десетина метра, но вратарят Кайзер изби. Топката отново попадна в халфа на заралии, който този път центрира към Райнов, но капитанът на домакините стреля с глава в аут.