Начало Спорт Ботев победи Оборище с 2:1

Ботев победи Оборище с 2:1

21
0

футбол1Ботев води с 2:1 срещу „Оборище“ на почивката в мач, който се играе в момента на стадиона в Коматево. Канарчетата поведоха още в 1-та минута с автогол на Маркеш, който не се разбра с вратаря Яначков при връщането на една топка. В 9-тата обаче Деян Борисов изравни резултата след разбъркване. В 31-та минута Божидар Васев вкара втори гол за пловдивчани. През първата част канарчетата бяха по-добрия отбор, а панагюрци предимно се бранеха. През втората част на мача не падна попадение, а темпото на игра спадна. Играчите на Ботев удариха греда и пропуснаха две-три ситуации, но като цяло играта бе равностойна. През втората част за Оборище влязоха Никола Иванов – Шейха, Нетов, Бангеев, Оки, Здравков, Парпулов.

Стартовият състав на „Оборище“: Яначков, Енчев, Георгиев, Иванов, Киров, Маркеш, Борисов, Велев, Цанков, Ст. Георгиев, Стоилов.