Начало Препоръчани Черноморец (Балчик) и Оборище завършиха 0:0

Черноморец (Балчик) и Оборище завършиха 0:0

Отборите на Черноморец (Балчик) и Оборище завършиха при резултат 0:0 в среща от 20-ия кръг на Втора професионална лига. И двата тима са в тежка серия, като в последните пет кръга отборите нямат победа.
 Въпреки нулевото равенство, панагюрци имаха повече положения от домакините си и показаха по-добра форма.

„Имаше две дузпи за игра с ръка в наказателното поле, а в последните 20 минути надиграхме коравия съперник с няколко 100 процентови положения и показахме по – добра физическа подготовка. Всеки мач играеме за победа.“ -коментира за ПИА треньорът на Войводите Иван Атанасов.

„Оборище“ игра в състав: Николай Радев, Джордж Лукас, Мартин Василев, Мартин Сандов, Емил Колев, Фернандо Кавалканте, Илия Карапетров, Илиан Капитанов, Тодор Чаворски, Мариан Наплатанов;

На полувремето принудителна смяна на Радев с Конов , 65 минута на мястото на Мариан Наплатанов – Кантен , 70 минута – на мястото на Ангел Делчев – Ели Маркес.