Начало Спорт Децата на „Оборище“ с категорична победа над „Марица“ (Белово) с 6:1

Децата на „Оборище“ с категорична победа над „Марица“ (Белово) с 6:1

oborishte deca

Децата на ФК „Оборище “ днес гостуваха в мач от 12-ти кръг на първенството на ОГ – Пазарджик, сезон 2016/2017 г. на отбора на ФК „Марица“ (Белово).

Треньорът на отбора, Пламен Славев, днес имаше проблеми с комплектуването на състава поради отсъствието на няколко основни титулярни играчи, сред които бяха титулярният вратар и голмайсторът на отбора Иван Иванов.

Въпреки това, децата на ФК „Оборище“ – Панагюрище, които бяха с две години по – малки и попълниха състава, успешно се включиха в отбора, който през целия мач контролираше играта и резултата.

Първото полувреме завърши с два гола аванс за малките „воеводи“. Головете бяха отбелязани от Христо Маринов и Георги Радивчев.

През второто полувреме „Оборище“ отбеляза още 4 гола с автори: Ангел Ангелов -2, Даниел Нанчев и Михаел Данков.

Домакините успяха да отбележат само едно почетно попадение.
Краен резултат:Марица Белово – Оборище 1-6(0-2).
ФК“Оборище“ е на първо място в класирането с актив от 34 точки.