Начало Спорт Днес бе вторият ден от турнира по минифутбол

Днес бе вторият ден от турнира по минифутбол

16
0

Мария МАСЛЕВА

MF8Точно в 12 часа започна първата среща за деня, тази мужду „Оборище 2015” и „Поибрене”, където отборът на „Оборище 2015“ доминира над противника със 7:3.
Веднага след това едни срещу други играха „Стрелча” и „Саловете”. Стрелчани не допуснаха нито едно попадение във вратата си и мачът завърши с резултат 4:0.
В 13:30 часа тимът на „Поибрене” изигра втората си среща за деня, този път срещу „Детони”, в която отново записа загуба, този път със 7:1.
Четвъртата среща за деня беше тази между „Панагюрище 2011” и „Саловете”, където панагюрци разгромиха съперника си с 10:4.
Предпоследната среща за деня започна в 15 часа. На терена премериха сили отборите „Олимпик” и „Оборище 2015”. Резултатът от мача бе 2:1 за „Олимпик”.
Петнадесет минути преди 16 часа, започна и последната среща: „Свежарките” срещу „Стрелча”, в която стрелчани отстъпиха с 3:1.

4. „Саловете“

Утре ще бъдат изиграни полуфиналните и финалния мач на турнира.
Началото е 12.00 часа със среща между победителя от група 1 („Детони“) и втория от група 2 („Свежарките“).
В 12.45 часа ще бъде мачът между победителя от група 2 („Панагюрище 2011“) и втория от група 1(„Олимпик“).
В 13.30 часа ще е малкия финал за определяне на трето и четвърто място в турнира.