Начало Спорт Добро представяне показа ДЮШ на „Оборище” днес

Добро представяне показа ДЮШ на „Оборище” днес

obor-star

Децата на ФК „Оборище“, водени от треньора Пламен Славеев, победиха с 4:3 връстниците си от „Чепинец„, съобщиха от фейсбук страницата на клуба.

На полувремето резултатът беше 3:1 за домакините , но малките „воеводи“, с много воля за победа, обърнаха резултата през второто полувреме до 4:3 в тяхна полза.

Головете бяха отбелязани от Иван Иванов- хеттрик и Ангел Ангелов, след асистенция на Иван Иванов.

Юношите на „Оборище“U17, с треньор Илия Новаков, завършиха наравно 1-1 срещу тима на “ Чепинец“U19. Възрастовото предимство на домакините си личеше през целия мач На полувремето резултатът беше 1-0 за домакините. През второто полувреме панагюрци успяха да изравнят с гол на Иван Узунов, след асистенция на Стоян Лулчев. Тимът на велинградчани имаше 3-4 добри положения спасени от вратаря на „войводите“ Владислав Зубев.