Начало Спорт Драматична загуба за хандбалистките ни в четвъртфинала на Купа България (ВИДЕО)

Драматична загуба за хандбалистките ни в четвъртфинала на Купа България (ВИДЕО)

32
0

Мария МАСЛЕВА

handbal-kupa-balgaria

Женският тим на ХК „Панагюрище“ загуби в четвъртфинала на Купа България. Съперник на панагюрки бе миналогодишния носител на Купата – ХК“Етър“ Велико Търново.

Срещата започна добре за възпитаничките на Любка Карагьозова и Георги Атанасов. Още в 1-вата минута титулярката Йорданка Тодорова откри резултата. Секунди по-късно, обаче, гостенките успяха да изравнят, след което поведоха. Преднината на болярките се запази през цялото първо полувреме, което завърши с резултат 8:17.

След почивката панагюрки се опитаха да стопят головата разлика, но хандбалиските на „Етър“ показаха отлична игра и си извоюваха победата в срещата с резултат 20:34.