Начало Спорт Дубълът на „Оборище“ наниза седем гола на стрелчани

Дубълът на „Оборище“ наниза седем гола на стрелчани

28
0

Мария МАСЛЕВА

-a-futbolna-grupa-reglament-i-tehnicheska-informatsiya

„Оборище II” стартира с категорична победа пролетния дял на „Б” ОФГ Север Пазарджик. Днес тимът ни гостува на „Барикади” (Стрелча) и ги разгроми с 0-7.

През първото полувреме панагюрските футболисти не са адаптираха добре към лошия терен и не успяха да покажат най-доброто от себе си. Резултатът бе открит от В. Балабанов.  Последваха няколко добри положения за панагюрци, но те бяха пропуснати.

След почивката играчите на „Оборище II“ показаха много по-концентрирана игра. Балабанов се разписа още два пъти във вратата на стрелчани, а съотборниците му Д. Данков, Н. Кузманов, Д. Начев и Т. Минчев по веднъж.

Следващата среща на дубълът на „Оборище“ ще бъде на 20 март от 15:00 часа. Тогава панагюрци ще посрещнат тимът на „Юнак“ (Ивайло).