Начало Общество Два златни, един сребърен и два бронзови медала взе клуб по спортни...

Два златни, един сребърен и два бронзови медала взе клуб по спортни танци „Импулс“ – Панагюрище във Велинград

17554026_10210344889076521_6553214466740397576_n

Изключително успешно представяне записа на 25 март във Велинград клуб по спортни танци „Импулс – Панагюрище” по време държавния турнир „Купа Велинград 2017”. В състезанието взеха участие над 150 танцови двойки от цялата страна, разделени в отделни възрасти и категории.

Панагюрският клуб бе представен от 5 танцови двойки. Те завоюваха общо 2 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала в категория „Изгряващи звезди”.
При най-малките до 9 години Божидар Шуманов и Цветелина Алексова спечелиха сребърните медали, а Георги Тодореев и Ивайла Станчева се окичиха с бронзовите медали.

Във възрастова група до 11 години Владислав Ангелов и Дияна Цветанкова спечелиха златни медали в много тежка конкуренция.

Безапелационно първо място спечелиха двойката Стойо Сапунков и Таня Узунова във възрастовата група до 13 години, а третото място спечелиха Симон Господинов и Илияна Чолова.

Децата и треньорите Иван и Ваня Александрови изказват благодарност за огромната подкрепа на „Асарел- Медет” АД и Община Панагюрище.