Начало Спорт Една победа и две загуби за хандбалистките ни

Една победа и две загуби за хандбалистките ни

На 21 октомври 15 годишние девойки на ХК "Панагюрище" стартираха неуверено в зоналното първенство на зона Тракия. Турнирът се проведе в Хасково. В първата среща -срещу домакините, панагюрки изиграха силно първо полувреме /резултат 5:4 за нашия отбор/. Второто полувреме не издържаха на натиска на домакините, подкрепяни от мощната хасковска агитка и загубиха мача с резултат 15:12 за хасковлийки.

Вторият мач панагюрки се наложиха убедително над отбора на Бургас с резултат 18:11. Третия мач отново бе с отбора на Хасково. След първата загуба панагюрските момичета не излязоха със самочувствие за победа и загубиха и тази среща с резултат 18:15 за Хасково.

За Панагюрище се състезаваха: Генка Врагова, Теодора Куртева, Нелина Маслева, Дарина Ралчева, Галина Йончева, Христина Димитрова, Наташа Струнджева, Маргарита Илиева, Стейси Георгиева, Радостина Борделова, Габриела Панайотова.