Начало Препоръчани Гимнастичките от СКХГ Мериденс с куп отличия от турнира „Панагюрско съкровище и...

Гимнастичките от СКХГ Мериденс с куп отличия от турнира „Панагюрско съкровище и приз Ренета Камберова“

Ансамбълът ни от 6 гимнастички в състав Доника Николова, Сияна Бабекова, Ванеса Немигенчева, Йоанна Терзийска и Василена Манчорова спечелиха златен медал, а в категория танц от 20 гимнастички панагюрските грации заеха 2-ро място.
При девойките старша възраст Хрисимира Цоневска се пребори за 2 място.
При децата, родени 2012 г. Лияна Мазнекова зае 2 място
При децата, родени 2011 г. Дария Чолакова зае 1място, Аделина Данкова-2 място, Елица Узунова-3 място
При родените 2009г.: Пламена Христова зае 3то място
При девойките младша възраст до 10 г.Цветомира Лулчева се представи прекрасно, Вела Ралчева зае 4 място,Недялка Цуцекова-6 място,Лорена Немигенчева-7 място
Дария Чолакова получи приз за най-елегантна гимнастичка, който ѝ беше връчен лично от Ренета Камберова. Анна Гагова получи приз от Рени за най-усмихната гимнастичка.
Треньорите на грациите от клуб „Мериденс“ Стефания Букович и Кристалина Атанасова са доволни от представянето им в турнира. Панагюрският клуб, със съдействието на общината, бе организатор на спортното събитие.
То бе подпомогнато финансово от фирмите „Оптикс“, ВИ Старосел, „Микровю“, SLS, „Оптикоелектрон Груп“, „Бунай“,  Бачково. Организаторите изказват своята благодарност както към фирмите, така и към  родителите – доброволци и децата от СУ„Нешо Бончев“,които помагаха на съдиите на турнира.