Начало Спорт Как се вкарват 4 гола за 26 минути от свободен удар показа...

Как се вкарват 4 гола за 26 минути от свободен удар показа старшата на Оборище

oborishte_starsha_2016_2017

Любопитното постижение се случва на 10 октомври 2016 година по време на мача Оборище – Беласица (Петрич) – 7:1, от Югозападната Зона за юноши старша възраст, съобщава ФК Оборище, цитиран от Viasport.bg.

Футболистът на домакините Ангел Узунов реализира хеттрик от пряк свободен удар за 26 минути. Той се разписва от фаул в 8-та, 27-та и 34-та мин.

Между попаденията му в 25-ата точен отново от свободен удар е Добромир Ерелийски.

В този мач играчите на Оборище явно са показали завидно майсторство от статични положения. Те се разписват общо 4 пъти за 26 мин от тях. И три пъти само за 9 минути – между 25-ата и 34-ата.

Статистиката е потвърдена от Зоналния съвет на БФС София.

Треньор на тази възраст на Оборище е Илия Новаков. Мачът се играе на стадион „Орчо войвода“ в Панагюрище.