Начало Култура Класиране за втори тур в Конкурса Елена Николай – Панагюрище ‘2014

Класиране за втори тур в Конкурса Елена Николай – Панагюрище ‘2014

СПОДЕЛИ
restorant

Списък на класиралите се участници за втори тур във Втория международен конкурс за млади оперни певци Елена Николай – Панагюрище ‘2014

pic-cv 2. Алек Рупен АведисянБаритон, България – Русе
Alec Roupen Avedissian – Baritone, Bulgaria – Ruse

EsterMartin_Soprano  6. Естер МартинСопран – Испания, Барселона – Сабадел
Ester Martin – Soprano, Spain – Barcelona – Sabadell

P_20131120_192310  7. Гергана Георгиева Ряшевамецосопран , България – София
Gergana Georgieva Ryasheva – mezzosopranо, Bulgaria – Sofia

NevenaRouben_Photo_1  9. Невена Рубен Арутюнян – Мецосопран, Швейцария – Цюрих
Nevena Rouben Aroutunian – Mezzosoprano, Schweiz – Zurich – Pfäffikon

Elina-Raykova-1 10. Елина Райкова Василева – лирико-колоратурен сопран, България – Варна
Elina Raykova Vasileva – Soprano, Bulgaria – Varna

Srebrina-Mineva-1 11 Сребрина Минева Валентинова – Сопран, България – София
Srebrina Mineva Valentinova – Soprano, Bulgaria – Sofia

Stevan-slika-mala 12. Стеван Каранац – Тенор, Сърбия – Крагуевац
Stevan Karanac – Tenor,  Serbia – Kragujevac

Venera-Kotlarova 14. Венера Котларова Светославова – мецосопран, България – Русе
Venera Kotlarova Svetoslavova – mezzosoprano, Bulgaria – Ruse

roberto1 15. Роберто Якини Вирджили – Тенор, Италия – Монтеджорджо
Roberto Jachini Virgili – Tenor, Italy – Montegiorgio

1630343 16. Денислава Стелиянова Станева – Сопран, България – Пловдив
Denislava Stelyanova Staneva – Soprano, Bulgaria – Plovdiv

Biljana 17. Биляна Трайковска – Сопран, Македония – Битоля
Biljana Trajkovska – Soprano, Makedonija – Bitola

picCV 18. Август Методиев Росенов – Баритон, България – Бургас
Avgust Metodiev Rosenov – Baritone, Bulgaria – Bourgas

Profile2 19. Божидар Божков Божкилов – Бас, България – София
Bozhidar Bozhkov Bozhkilov – Bass, Bulgaria – Sofia

Stefan-Dimitrov-art 20. Стефан Димитров Димитров – Бас, България – София
Stefan Dimitrov Dimitrov – Bass, Bulgaria – Sofia

Laura1_0087_pp 21. Лаура Балдасари – Сопран, Италия – Милано
Laura Baldassari – Soprano, Italy – Milano

DSC0164 22. Евгения Владимир Йеремич – Сопран, Сърбия – Крагуевац
Evgenija Vladimir Jeremic – Soprano, Serbia – Kragujevac

Bogormova1 23. Гонца Богоромова – Сопран, Макединия – Скопие
Gontza Bogoromova – Soprano, Makedinija – Skopie

IMG_1362-boyko-correction 24. Йоана Кадийска Руслановa – Мецосопран, България – София
Ioana Kadiyska Ruslanova – Mezzosopranо, Bulgaria – Sofia