Начало Спорт Кръстина Иванова и Илия Воденичаров с първи места на „Млад Олимпиец“ в...

Кръстина Иванова и Илия Воденичаров с първи места на „Млад Олимпиец“ в Златица

tenis6Състезателите на СКТМ „Асарел-Медет“ Кръстина Иванова и Илия Воденичаров заеха първите места на турнира по тенис на маса „Млад Олимпиец“, който се проведе вчера и днес в Златица. Това е вторият етап на надпреварата за деца до 12 годин, който събира най-добрите играчи в тази възраст и ги подрежда преди финалите, които ще се играят на 31 май във Варна или Горна Оряховица. При момчетата до финала достигнаха двама играча на клуба Илия Воденичаров и Георги Евтимов, след като на полуфиналите и двамата победиха основните си конкуренти от „Стоянстрой“ Пловдив. В оспорван финал Илия спечели с 3:1. При момичетата Кръстина Иванова безапелационно спечели първото място. Треньорката Анелия Карова изрази удовлетворението си от играта на Кръстина, Илия и Георги, които показаха класата си. Тя похвали и останалите участници  Красимира Немигенчева, Стоян Зайков, Катрин Калпакова, Доника Данкова и Никол Воденичарова, които показаха характер и старание по време на турнира в Златица.