Начало Спорт Миньор-Елшица отстъпи на Славия-Хаджиево с 4:3 в напрегнат мач

Миньор-Елшица отстъпи на Славия-Хаджиево с 4:3 в напрегнат мач

Янко Янков с червен картон заради разправия със съдията

minior-elshitca

Миньор-Елшица отстъпи с 4:3 на Славия-Хаджиево в напрегнат мач, който се игра днес на стадиона в Хаджиево.  Миньор откри резултата с гол на Делчо Сираков, но домакините  изравниха, а до края на първата част вкараха още един гол, така първото полувреме завърши при 2:1 . През второто полувреме Янко Янков – Майната изравни. Малко след това домакините вкараха трети гол. При отсъден пряк свободен удар за Миньор, Майната отново вкара гол, но страничният съдия вдигна флаг за засада. Последва разправия на играчи на Миньор със страничния рефер и Янков получи червен картон. Така елшичани доиграха мача с човек по-малко. До края на срещата двата отбора си размениха по един гол, като третото попадение за Миньор бе реализирано от Илия Богоев, 15 минути преди последния съдийски сигнал, от пряк свободен удар.

След този кръг Миньор временно заема 3-то място в групата, след първенеца Калугерово и вторият Добровница.  В следващия кръг елшичани домакинстват на Ветрен.

Съставът на Миньор: Ненчо Оловенеков, Ангел Гергов, Георги Христосков, Николай Ненов, Тодор Минчев, Геро Богойски, Иван Раленеков , Иван Машонов , Делчо Сираков , Янко Янков, Мирослав Кочев.

Резерви: Илия Богоев, Стойо Новаков, Стоян Дойчев, Иван Дойчев, Атанас Гечев