Начало Спорт „Миньор” Елшица победиха с 3:0 един от фаворитите в „Б” областна група...

„Миньор” Елшица победиха с 3:0 един от фаворитите в „Б” областна група Лесичово

Поредна победа записаха днес играчите на „Миньор” Елшица като този път победиха с 3:0 Лесичово, един от фаворитите в „Б” областна група – Север. Първото полувреме на стадиона в Лесичово завърши 0:0. След почивката обаче играта тръгна по-добре за елшичани и Мирослав Кочев вкара в 50-та година след пас на Стоян Дойчев. В 59-та Любомир Гинин оползотвори пас на Кочев и удвои резултата. В 83-та минута Стоян Дойчев вкара за 3:0 след нов извеждащ пас на Кочев. Лесичовци се извервиха и почнаха „секирите” , като потърпевш беше Геро Богойски, който получи травма и бе заменен в края на срещата. Съставът на „Миньор”: Лазар Петров,Николай Ненов, Георги Христосков,Атанас Гечев,Васил Бангьозов,Геро Богойски , Иван Машонов,Никола Галчев,Любомир Гинин,Стоян Дойчев,Мирослав Кочев, Резерви: Георги Тилев,Заприн Стоянов,Иван Райков,Иван Дойчев,Иван Михов,Даниел Ненов,Ангел Търпов,Велко Петкански