Начало Спорт Миньор-Елшица разгроми със 7:1 Лесичово като гост

Миньор-Елшица разгроми със 7:1 Лесичово като гост

minuor-elshitza
Снимка: Фейсбук

Разгромна победа на чужд терен записа Миньор-Елшица. Мачът се игра в Сарая, тъй като в момента текат ремонтни дейности на стадиона в Лесичово. „Миньорите“ нанизаха 7 гола срещу само 1 за домакините, като разликата можеше да е още по-голяма, защото на 3 пъти топката спираше в локвата от вода, която беше на голлинията, след удари на играчи на „Миньор“.

Първото полувреме завърши при отчайващото 5:1, през втората част гостите намалиха оборотите, но отбелязаха още 2 гола. Пет от попаденията вкара Янко Янков-Майната, а другите 2 отбеляза капитанът Мирослав Кочев. С три асистенции се отличи Илия Богоев. Теренът в Лесичово беше изключително тежък и наводнен, което обаче не попречи на Миньор да постигне най-убедителната си победа.

Състав на „Миньор“: Ненчо Оловенеков,Николай Ненов,Георги Христосков,Тошко Минчев, Ангел Гергов,Николай Кузманов (Стойо Новаков),Геро Богойски,Иван Раленеков, Илия Богоев,Мирослав Кочев,Янко Янков