Начало Спорт Младшата на „Оборище“ е водач във временното класиране на Областното първенство

Младшата на „Оборище“ е водач във временното класиране на Областното първенство

67
0

Мария МАСЛЕВА

obor-mladsha

На 24 септември юношите на ФК “Оборище” II U17 , водени от Илия Новаков-младши, бяха гости на тима на „Локомотив“ (Септември) U19 в мач от Областното първенство. Юношите на „Оборище” показаха силна игра и добро владеене на топката и успяха победят съперника си с резултат 1-3. Голмайстори за „воеводите“ бяха Димитър Димитров с два гола и Иван Узунов с един гол.

Днес възпитаниците на Илия Новаков-младши победиха отбора на ФК “Брацигово” U19 с 1-0. Мачът се игра днес на стадион „Орчо Войвода” в Панагюрище. Въпреки, че към края на второто полувреме панагюрци останаха с 10 души на терена, това не им попречи да извоюват победата. Голмайстор на срещата бе Марко Макариев.

В момента тимът се намира на първата позиция във временното класиране на Областното първенство.

Юношите старша възраст “Оборище” 1998/1999, които през тази година играят за първи път в първенството на зона София, записаха домакинска загуба срещу тима на Чавдар (Етрополе). Първото полувреме на мача завърши при резултат 0-1, а през второто бе оформен крайният резултат от 0-2 за етрополци.