Начало Спорт Младшата на „Оборище“ с класическа победа 0:3 като гости на „Стрелец“ (Стрелча)

Младшата на „Оборище“ с класическа победа 0:3 като гости на „Стрелец“ (Стрелча)

Мария МАСЛЕВА

oborichte-mladshaЮношите младша възраст на ФК „Оборище“ записаха категорична победа с 0:3 като гости на „Стрелец“ (Стрелча). Срещата бе част от 12 кръг на първенството. Началото на срещата бе 10:30. Два гола попаднаха във вратата на домакините през първото полувреме. Резултата бе открит от футболиста на „Оборище“ – Георги Лисков. Той реализира попадението, след асистенция на Кирил Чопаринов. Вторият гол за първото полувреме бе дело на Георги Арбалиев, като за попадението подаде Петър Ралчев. През втората част Георги Лисков отбеляза още едно точно попадение във вратата на стрелчани, този път след асистенция на Ангел Узунов. Попадението на Лисков оформи крайния резултат за срещата 0:3. Треньорът на юношите младша, Илия Новаков-младши, определи мача като много добър за панагюрци. В следващия кръг „Оборище“ ще бъде домакин на „Балкан“ (Варвара). Срещата ще се проведе на 8 април, сряда, в 10:30 часа на стадион „Орчо Войвода“.