Начало Спорт „Оборище“(Панагюрище) – „Витоша“ (Долна Диканя) – 1:0 (следим онлайн)

„Оборище“(Панагюрище) – „Витоша“ (Долна Диканя) – 1:0 (следим онлайн)

16:00 ЧАСА – В този момент на стадион "Орчо Войвода" започва мачът между отборите на "Оборище" -Панагюрище и "Витоша" -Долна Диканя. Рефер на срещата, както вече съобщихме, е Петър Джугански.Ето и съставът на "Оборище":

Линков, Момчилов, Еленкин, Узунов, Калпаков, Самарджиев, Велинов, Чилингиров, Нетов, Стоев, Иванов

28 минута – първи гол за "Оборище". Попадението е реализирано с глава от Чилингиров, след ъглов удар.

30 минута – Ивелин Иванов стреля, но улучи гредата на противниковата врата

Край на първата част. Като цяло по-добра игра на "Оборище". Два пропуска на Емил Стоев – Бадема. Гостите през първото полувреме нямаха нито едно голово положение.

Начало на втората част.

58 минута – Нетов стреля, но уцели гредата; малко преди това вратарят Линков спаси опасна топка

Смяна в състава на Оборище – Георги Василев на мястото на Емил Стоев-Бадема. Жълт картон за грубо влизане на Самарджиев.

72 мин – Янко Янков влиза на мястото на Ивелино Иванов. Веднага след това -в 73-та минута, Майната пропусна да отбележи сам срещу вратаря.

Край на мача, резултатът е 1:0 за "Оборище"

"Доволен съм от представянето на отбора, но смятам, че турдните мачове тепърва ни предстоят" – коментира за ПИА президентът на клуба Илия Анчев преди минути.