Начало Спорт „Оборище“ удари Долна Диканя с 1:3

„Оборище“ удари Долна Диканя с 1:3

Тимът на "Оборище" удари "Витоша" Долна Диканя при гостуването си вчера. В герой на мача се превърна Никола Иванов, който се разписа в 12-а и 25-та минута. Халфът отбеляза и двата гола от преки свободни удари. В 27-та домакините намалиха резултата, но панагюрци не спряха да атакуват, а удар на Янков срещна и гредата. Всичко бе решено през втората част, когато Чилингиров довкара една отбита топка за 3:1.В края на мача два пропуска направи Николай Кузманов.

След мача президентът Илия Анчев похвали момчетата и заяви, че  футболистите на "Оборище" са били пълни господари на терена през целия мач.

Съставът на "Оборище": Маринов, Ст. Петров, Парпулов, Г. Иванов, Кременлиев, Борисов, М. Петров, Н. Иванов, Нетов /Кузманов/, Михайлов /Чилингиров/, Янков /Стефанов/.