Начало Спорт „Оборище“ удари „Велбъжд“ в Кюстендил с „4:2

„Оборище“ удари „Велбъжд“ в Кюстендил с „4:2

футбол1Хубава победа с 4:2 регистрира „Оборище“ в 28-ия кръг на Югозападната „В“ група“. На стадион „Осогово“ Оки бързо „успокои“ кюстендилци с два гола с глава – в 8-а и 14-а минута. В 25-та минуга Георги Иванов – Гонзо нелепо изчисти в гърба на нападател и домакините намалиха. В 48-та минута обаче Никола Иванов – шейха направи 3:1 с гол от пряк свободен удар. Четвъртият гол вкара Владо Каптиев в 69-та с гол от 20 метра. Крайният резултат кюстендилци фиксираха с гол в 76-та минута. Панагюрци имаха още положения чрез Каптиев и Чипчев, а Манчев удари и греда. За съжаление панагюрци остават трети в класирането след като Симитли победиха „Балкан“ Варвара с 3:1 у дома.

Съставът на „Оборище“: Минев, Енчев /Парпулов/, Вергилов, Г. Иванов, Брестовички /Манчев/, Петров, Н. Иванов, Борисов, Чакъров, Каптиев, Оки /Чипчев/.