Начало Спорт „Оборище“ взе мача в Радомир с 10 души, гол на Деян Борисов

„Оборище“ взе мача в Радомир с 10 души, гол на Деян Борисов

138035777744044Изключително трудна победа навън записа „Оборище“. На стадиона в Радомир панагюрци се наложиха над „Струмска слава“ с 0:1. Единственото попадение отбеляза влезлият като резерва Деян Борисов в 77-та минута, когато се ориентира най-добре при едно разбъркване. Мачът бе изключително труден, още повече че Георги Чакъров  бе изгонен за втори жълт картон още в 24-та минута. Главният съдия Тихомир Алексов направи срещата още по-нервна с неадекватните си отсъждания, обикновено във вреда на „Оборище“. До края на мача той продължи с неадекватните си отсъждания до края на мача. Той вдигна жълт картон и на Михаил Петров, който също като Чакъров ще пропусне възловото домакинство на Симитли следващата седмица.

Съставът на „Оборище“: Минев, Енчев, Вергилов, Г. Иванов, Брестовички, Н. Иванов, Петров, Манчев, Оки /Борисов/, Каптиев, Чакъров.