Начало Спорт Оборище безкомпромисен срещу Нефтохимик, би с 2:0 в Бургас

Оборище безкомпромисен срещу Нефтохимик, би с 2:0 в Бургас

Снимка Спаска Костуркова / pia-news

Чиликов си тръгва с победа от Панагюрище

Оборище победи с 2:0 като гост Нефтохимик в днешния мач от четвърти кръг на Втора лига. Първото попадение падна в 42-та минута и бе дело на бразилеца Жако, който направи официален дебют за панагюрци в този мач.

Вторият гол бе дело на Петър Тончев от дузпа в 85-ата минута. Дузпата бе отсъдена за нарушение срещу Майк Кръстев в наказателното поле.

Така панагюрските футболисти заемат престижното 4-то място във временното класиране с актив от 7 точки.

Това бе и последен мач на Георги Чиликов като старши треньор на Оборище. Той ще напусне отбора, за да се присъедини към щаба на Димитър Димитров, който ще поеме Лудогорец.

Новият треньор на панагюрския тим ще стане ясен в началото на следващата седмица.