Начало Спорт Оборище и Беласица не се победиха

Оборище и Беласица не се победиха

oborishte

С равен резултат от 2:2 завърши днешната контролна среща между отборите на Оборище и Беласица (Петрич), която се игра на стадиона в село Лебница.

След изиграването на първото полувреме резултатът бе 1:0 за Оборище. „Воеводите“ бяха по – добрият отбор на терена, а голът беше отбелязан от Боримир Карамфилов в 30 -та минута на мача.

През второто полувреме тимът на Беласица успя да се мотивира и за кратък интервал от време вкара два гола във вратата на „воеводите“.

В 79-та минута Васил Тачев от „Оборище“ успя да изравни за 2:2, с което сложи и край на мача.

Следващата контрола на „Оборище“ ще бъде международна. Тя ще се играе този четвъртък, 26 януари, от 15:00 часа, когато “воеводите” ще излязат срещу македонския ФК “Брегалница” от град Щип.