Начало Спорт Оборище II с победа над един от лидерите в класирането

Оборище II с победа над един от лидерите в класирането

Дублиращият отбор на Оборище продължи с добрите си игри и победи един от лидерите във временното класиране на „А“ ОФГ. Панагюрци се наложиха с 3:2 над Балкан (Варвара) в мач от 13 кръг на първенството, който се игра днес в Панагюрище.

„Воеводите“ откриха резултата с гол на Велко Балабанов, но гостите от Варвара успяха да изравнят и първото полувреме завърши при резултат 1:1.

Втората част на играта започна много добре за Оборище II. Панагюрци отново доминираха на терена, а два ранни гола на Делчо Сираков – Джими дадоха преднина на тима. Гостите успяха да върнат едно попадение след спорна дузпа.

Добра оценка заслужава и вратарят на Оборище II Стоян Нонов, който се намесваше отлично при последвалите контри от страна на гостуващия тим и недопусна ново попадение във вратата си.

След днешната победа Оборище II заема седмо място във временното класиране на „А“ ОФГ.

Снимки: Милен МУЛЕШКОВ