Начало Без категория Оборище изпусна победата след драма в края

Оборище изпусна победата след драма в края

В предпоследния кръг за есенния полусезон Оборище завърши наравно 1-1 като домакин на Вихрен Сандански.

Всичко интересно се случи през второто полувреме. В 65-та минута гостите от Сандански получиха дузпа, която обаче бе спасена от вратаря Кирил Акалски. Панагюският отбор изпусна няколко отлични положения, спасени с вещина от вратаря на гостите Стефано Кунчев.Последният бе безпомощен след удара на Каптиев в 89-та минута .Гостите обаче изравниха в 91-та.

В последната минута от 4-минутното продължение панагюрци получиха право на изпълнение на дузпа.
Зад топката застана Георги Стефанов ,но ударът му бе отразен от вратаря на гостите.

Oборище игра в състав: Акалски, Руйчев, Куманов, Кременлиев, Георгиев, Е.Колев, Наплатанов(Каптиев), Н.Колев (Петров), Траянов, Л.Георгиев, Стефанов.

Хебър постигна драматична победа като домакин с 3-2 срещу Миньор Перник с гол в 90 Мин . Така пазарджиклии увеличиха на 4 точки преднината пред Оборище и ще зимуват на върха, независимо от резултатите в подледния есенен кръг.
В него Оборище гостува на Марек-Дупница.