Начало Спорт Оборище надделя над Спартак (Плевен) с 2:1

Оборище надделя над Спартак (Плевен) с 2:1

img_1063

Третата поредна победа за тима на Оборище, под ръководството на треньорите Емил Велев и Румил Жотев, е факт.

Днес, в среща от 14-ия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига, Оборище победи драматично Спартак с резултат 2:1.

Още в 16-тата минута Емил Камберов откри резултата за „воеводите”, а в последната минута от първото полувреме гостите от Плевен изравниха след недобре изчистена топка от защитата на Оборище.

През втората част и двата отбора показаха динамична игра, с лек превес от страна на гостите. Головите положения, които създадоха, не успяха да реализират, благодарение на вратаря на Оборище Филип Димитров.

Победният гол за „воеводите” дойде в 90-тата минута от добавка след пряк свободен удар.  Айкут Янъков оформи крайния резултат от 2:1 за Оборище – Панагюрище.

В редиците на Спартак се изяви и бившият футболист на Оборище Владимир Каптиев.