Начало Препоръчани Оборище обърна на два пъти ЦСКА 1948 III и спечели домакинството си...

Оборище обърна на два пъти ЦСКА 1948 III и спечели домакинството си на „Орчо войвода“

Оборище (Панагюрище) обърна и победи ЦСКА 1948 III с 4:2 на своя „Орчо войвода“ и така се върна към победите след двата мача в които нямаше успех.

Това се случи в среща от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига, като в редиците на гостите личаха имената на Ивайло Марков и Марто Бойчев, които са сред топ талантите на тима.

В 8-ата минута Васил Димитров от състава на столичани след удар с глава от корнер откри за третия тим на ЦСКА 1948.

В 38-ата минута обаче панагюрци изравниха след попадение на Стефан Стефанов.

Гостите обаче отново излязоха напред в 51-ата минута след груба вратарска грешка на Оборище и гол на празна врата от страна на Денис Гиведжов.

Панагюрци обаче се окопитиха и нанизаха три попадения чрез Антон Славчев в 61-ата минута, Димитър Пантелеев в 80-ата минута и Георги Анев минута по-късно, за да обърнат до 4:2 в своя полза.

След този мач Оборище е втори с 19 точки, докато третият тим на ЦСКА 1948 е 15-и с 4 пункта.