Начало Препоръчани Оборище отстъпи на Спортист Своге с 0:1

Оборище отстъпи на Спортист Своге с 0:1

Оборище игра в последния четвърт час с човек по-малко заради червен картон на Стенислав Георгиев - Дзенгата.

ФК Оборище

Победата за Спортист Своге дойде с гол в 94-та минута

ФК Оборище отстъпи на Спортист Своге с 0:1 в домакински мач от IV кръг на югозападната Трета лига. Победният за гостите гол бе дело на Симеон Иванов – Матераци в 94-ата минута. Той надскочи отбраната на панагюрци при изпълнение на ъглов удар в последната ситуация от мача и вкара попадение за гостуващия тим.

Войводите имаха няколко добри шанса по време на мача, но не успяха да се възползват от тях, а освен това отборът игра в последния четвърт час с човек по-малко заради червен картон на Стенислав Георгиев – Дзенгата.

Оборище с първа победа като гост

Като цяло домакините има за какво да съжаляват в този мач, тъй като ако бяха вкарали някое от положенията си по време на срещата резултатът вероятно щеше да бъде различен.

Ето и стартовите състави:

Оборище: Акалски, Кременлиев, Георгиев, Руйчев, Стоилков, Иванов, Мишев, Василев, Вешев, Стефанов,Тачев(Мишев)
Спортист: Радев, Иванов, Савич, Христов, Божилов, Петров, Васев, Каптиев, Петров, Борисов, Георгиев.

Класиране след 4-ия кръг:
1. Миньор Перник 4 0 0 11:0 12 т.
2. Вихрен Сандански 3 1 0 8:1 10 т.
3. Сливнишки герой Сливница 3 0 1 8:5 9 т.
4. Оборище Панагюрище 2 1 1 6:2 7 т.
5. Кюстендил 2 1 1 5:4 7 т.
6. Спортист Своге 2 0 2 6:7 6 т.