Начало Препоръчани Oборище отстъпи с 1:0 като гост на Чавдар – Етрополе

Oборище отстъпи с 1:0 като гост на Чавдар – Етрополе

Oборище отстъпи с 1:0 като гост на Чавдар – Етрополе. Двубоят от 23-ия кръг беше пряка битка за челните места в Югозападната Трета лига. Получи се безкомпромисен сблъсък по всички части на терена.

В 20-ата минута Тони Стоичков вкара с глава гола на победата. Накрая обаче извърши нарушение и съдията го отстрани с червен картон. Виктор Зоров на два пъти се измъкна сам срещу Стилиян Георгиев, но не успя да го преодолее. Андон Гущеров също пропиля добра възможност.

След почивката „Войводите“ се активизираха и до края на срещата не спряха да търсят възможности. Николай Димитров пропусна да изравни резултата в 83-ата минута, уцелвайки гредата. Момчетата на Кириякос Георгиу, въпреки трудния период, през който минава клуба, показаха мъжка игра и групата панагюрски фенове, дошли да гледат мача в Етрополе, си тръгнаха доволни.

Срещата не мина без напрежение заради неадекватни съдийски реакции -най-вече на страничния съдия Антонио Костадинов.