Начало Спорт „Оборище“ падна от „Балкан“ Варвара с 1:2

„Оборище“ падна от „Балкан“ Варвара с 1:2

Panagurishte_oborishteПърва загуба в контролите записа днес „Оборище“ Панагюрище. Възпитаниците на Танчо Калпаков отстъпиха с 1:2 на стадиона във Варвара от местния „Балкан“. Резултатът бе оформен още през първото полувреме. Капитанът Никола Иванов- Шейха изведе „Оборище“ напред н 25-тата минута. До края на полувремето домакините обърнаха след изпълнение на корнер и след отбелязана дузпа. През втората част до нов гол не се стигна. Припомняме, че панагюрци са на лагер във „Варвара“ от понеделник. Днес бяха пробвани френският нападател Камал Раби и младият вратар Венцислав Димитров. Ето и стартовият състав на „Оборище“:Ивайло Сайков, Ангел Парпулов, Мартин Димов,Иван Иванов,Антонио Цанков,Никола Иванов-Шейха/к/,Калоян Цветков,Християн Василев,Владимир Бахъров,Георги Нетов, Камал Раби.

Информация: сайтът oborishte.com