Начало Спорт Оборище (Панагюрище) победи Евроколеж (Пловдив) с 1:0

Оборище (Панагюрище) победи Евроколеж (Пловдив) с 1:0

10347797_520602278040584_7733330390818500019_nОтборът на Оборище победни днес с 1:0 Евроколеж в четвъртата си контролна среща. През първото полувреме, възпитаниците на Костадин Ангелов контролираха играта, но до го гол не се стигна. Няколко хубави атаки на Нетов, Манчев и Георгиев не завършиха с попадения. Още в 12-тата минута, поради контузия излезе Серафим Михайлов, което наложи промяна в схемата на игра. През втората част предимството на Оборище бе пълно и нападателите пропуснаха 6-7 чисти попадения. На три пъти топката срещна гредите на пловдивчани . Победния гол падна в 72-та минута като негов автор бе Стоилов. Часове преди контролата с Евроколеж Оборище проведе интензивна двучасова тренировка. Костадин Ангелов отново на схемата с трима защтитници, като даде възможност на всички здрави футболисти да се включат в мача.